Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blasta - Faj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faj".
3. Video është e këngës "Faj", por nuk këndohet nga Blasta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blasta - Faj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Blasta

Orkestrimi:

Arti Rec

Video Produksioni:

BUG Production

Komente

Asnjë Koment

08/01/2020

2020-01-08T17:00:15+00:00thuj bye bye
zemra mu thy e ti ki faj faj faj
me ty u kry tash bejb ti kaj kaj kaj
zemra mu thy e ti ki faj faj faj
faj faj faj...(2x)

zemra mu thy e un skom faj faj
andrrat u shkrin sikur bora e fundit en maj
dhuratat qe mi ke dhon meri back bejbi
edhe fjlat e kota si bashk deri n vdekje
ti mke rrejt ti mke rrejt and i hear it
tash e ul kryt kur hec rrugve qytetit

kujtimet maj se ti dhimten mu ma le...(2x)

thuj bye bye
zemra mu thy e ti ki faj faj faj
me ty u kry tash bejb ti kaj kaj kaj
zemra mu thy e ti ki faj faj faj
faj faj faj...(2x)

hajt se varrat shnoshen me kohen
edhe kta lot qe po bin dikur lodhen
vitet kalojn e na dy harrohem, hmmm

po ti mke rrejt e mu fajin ti ma le
qesi dashnie ti harro qe mun me ble
qysh mun me harru qka kena bo deri dje
o deri dje bejb
e sa shum vjet bejb

kujtimet maj se ti dhimten mu ma le...(2x)

thuj bye bye
zemra mu thy e ti ki faj faj faj
me ty u kry tash bejb ti kaj kaj kaj
zemra mu thy e ti ki faj faj faj
faj faj faj...(2x)


Ky tekst u dërgua nga blnrx
Më Shumë Këngë Nga Blasta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet