A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Blaze është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Mars 2016, Big Blaze publikon videoklipin "Hip Hop". Më datë 10 Korrik 2017, Big Blaze publikon videoklipin "Fuck The Police". Më datë 24 Shkurt 2018, Big Blaze publikon videoklipin "I Get Money". Më datë 2 Mars 2018, Big Blaze publikon videoklipin "Neser S'jom". Më datë 2 Qershor 2018, Big Blaze & Fresky publikojnë videoklipin "So Kurgjo". Më datë 20 Nëntor 2018, Blaze publikon videoklipin "Jeten Me Ty". Teksti u shkrua ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Sllimi

Lil Erdi

Dora

Natra

Kino

J.B.


Tags: Blaze, Big Blaze

Blaze në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019