Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blazer - Si Na Nuk Ka (Feat. Oris)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Bbbb Blazer,Oris yeah
Edhe nje tjeter hit mother fuckes
Se sonte kallet kjo nate,
Shqipni dihet jena t'part,
Na kem kuroren e art
Ku ka me mire se na na na
Ooo Oris,bbb Blazer na na na
Pershendetje mirmengjes,mirmrama si ta doni....si ta doni,ju menoni kujtoni kete qe ben ti bbbBlazer e boni,kot mundohesh sun um rrxon let shkambi 20 vjet qka i kam un sun i boni 300 vete ne grup nun i shkatrroni,keni veq fjal e me to provokoni,un nuk poshtem kurr nuk poshtem dot gjithe diten llaf e ndersa naten ti derdh lot,ju jeni pa kokrra ni soj si me than shkurre,kallxon dhe rrena e me shok mburresh
ti je bitch ich per mu nuk ekziston kur t'vi une ti qohesh n'kom ta japi qysh e don
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na si Blazer Oris nuk ka
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na ku ka me mire se Otr
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na si Blazer Oris nuk ka
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na ku ka me mire se Otr
Oris:
Une shpertheva,kur ti the kush jam,maksimum ti qohesh nkom
qa menon ti kur se thu une e di ti vdes per mu,qoj ty ndor un jam ba dru,sa ke qiko un ty sdu
une e luj perfekt lojen,ti ja lyp veq tregon pasojen qoj.....Oris Blazer krejt qohen nkam krejt pom lypin po mthe skam,e tani kerkun nuk jan,qadush me lyp une ta jap si n'loj t'shahut ta baj mat oo Oris sjell disfat,flasin kan inat
Ref... Blazer:
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na si Blazer Oris nuk ka
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na ku ka me mire se Otr
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na si Blazer Oris nuk ka
Ta kejt e dime kush jem kta po thojn si kta nuk ka kta a e din se jem t'part na ku ka me mire se Otr
Blazer:
Hej.....ju kapi ju qes jasht per fyti ju therri,e ty aty ndoshta nuk po tu besoka,e bon si dush ky tipi e vertetoka,hyhy qa cice
ku shkon ti me shku me ato cica aaa apo ndoshta shoqev je tu ju shite men apo qka
e di si na nuk ka prandaj mos rri me ta e shifni qe nga emri se qa emri aaa fuck aaa mos u shtyj me OTR se naten ta kthej dite e diten sdi se qa si ne nuk ka bum qike bum,bum bum qike bum
bum qike bum,bum bum qike bum qike bum qike bum,bum bum qike bum si ne nuk kaaaaa


Ky tekst u dërgua nga  OTRmemberBlazer
Publikimi: 06/11/2009


Blazer - Si Na Nuk Ka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Na Nuk Ka".
3. Video është e këngës "Si Na Nuk Ka", por nuk këndohet nga Blazer.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blazer:


Komente 0