Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bledar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Korrik 2019, Bledar publikon videoklipin "Asaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bledar

Komente 0