Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bledar Dapa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Bledar Dapa është një këngëtar i njohur. Më datë 23 Dhjetor 2015, Valbona Halili & Bledar Dapa publikojnë videoklipin "S'ka Si Cuni". Më datë 1 Prill 2017, Bledar Dapa publikon videoklipin "Tiron Maminas", në bashkëpunim me Andi Koni & Naldi. Më datë 28 Shkurt 2019, Bledar Dapa publikon videoklipin "Jarani Zemres". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gezim Mneri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareS'ka Lot Zemra


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Ardi (Ardian Hasaj)

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

B-King

Breaker G

Burim Kastrati

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Bekim Halili

Orhan Zeneli

Tags: Bledar Dapa, Bledar Daba


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet