Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi I Xhamllikut - Synetlliku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

O tufa tufa zerdeli x2

O çuni jone o synetlli x2

Ç'po e bon baba gati x2

O me jorgan dyshek te ri x2

O me aheng me shoqeni
O si ka dal adet i ri x2

O sexhadeja shtru ke pusi x2

O vjen berberi o me brisk rrujsi x2

Amanet more berber x2

O mprife mire briskun me serme x2

O qe te na bosh çunin synet
O porsi sot e njimije vjet x2

O ti mre çuno mos ki fryke x2

O se po te rrin nona ke kryt x2

O rrin ke kryt o nona e vet x2

O se na bon çunin synet x2

O se na bon çunin synet
O porsi sot e njimije vjet x2


Bledi I Xhamllikut - Synetlliku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Synetlliku".
3. Video është e këngës "Synetlliku", por nuk këndohet nga Bledi I Xhamllikut.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi I Xhamllikut:


Komente 0