A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Sot

Sot eshte nje nga ato dite
qe vetem dikush te pret
Tiu tregoje diçka te kendshme pa dal ne drite
diçka qe tiu lehtesoje nga zhgenjimit qe jan mbledh

Ne shum gjera ne jete,deshton
Mos i lini asnjehere,nga deshtimi mos u mbyt
Sepse njeriu nuk humbet,nese provon
Me i fort behesh,kur ta provosh per here te dyt

Ate dite,qe ju vendosni te ndryshoni
per te kaluaren,shum mos mendoni
Sepse ndonjehere jeta eshte treguar e mizore ndaj nesh
ne ditet e sotit,mjafton nje dore per tia arritur qe don te kesh

- poem written by Bledi Lorenci


- Submitted by bledi6xavi -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019