Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Selita - Pyes Zogjte Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

dhe boten ne krah do ta mbaja ty te kisha pran
eci neper rrug dhe per tu mendoj
pyes zogjte ku jetoj
sa larg ti ike me le ne vetme

ty te du ty te ndjej gjino jeta ime
pa ty smarr frum ti me jep jet
ti me mungo ne ket planet x2

sa shum te dua
sa shum me mungo
lotet e mia qe kurr s pushojne
i lutem zotit si nje femi
gjinon tim mos ma le n vetmi'
sa du t kem pran te tregoj
mka mar malli zemra lalit

eci neper rrug dhe per tu mendoj
pyes zogjte ku jetoj

ty te du ty te ndjej gjino jeta ime
pa ty smarr frum ti me jep jet
ti me mungo ne ket planet x2

kejsi mela per ty jetojn
nat e dit shum i mungon
sa dua te tkem pran te tregoj sa shum me mungo

jeta ime te desha te dua dhe do te dua gjithmon


Ky tekst u dërgua nga Anjeza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bledi Selita - Pyes Zogjte Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyes Zogjte Per Ty".
3. Video është e këngës "Pyes Zogjte Per Ty", por nuk këndohet nga Bledi Selita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi Selita:


Komente 0