Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi - My Lady (Feat. Sekondari & Sweet Ice)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Sekondari)
ref x2
Heyyy
un e di qe me do
ti do jesh e imja pergjithmone
me mbran pran pse sme pranon
ti do jesh e imja heret a vone

(Bledi)

Tani un ste kam
ku je pra
Je femra magjike
qe tkam neper endrra
vetem ty te shof
vetem ty te kam
i penduar kete nat i vetem
pa ty jam
tani o zemer pranom
e di se t'lendova po forc ne shpirt nuk kam
gjithcka me ndalet dhe fryma dhe fjalet
pa kutpim kjo jete
gabimet qe sme falet
per ty mendoj
kujtoj gjith kujtimet
akoma i kujtoj
dicka me dhemb ne shpirt
dhe kurr nuk mundem ti harroj
prane te shtrengoj t'ledhatoj
arsyeja qe te dua
arsyeja qe jetoj je vetem ti
vetem ti ne zemren time ne perjetesi

(Sekondari)
ref x2
Heyyy
un e di qe me do
ti do jesh e imja pergjithmone
me mbran pran pse sme pranon
ti do jesh e imja heret a vone

(Sweet Ice)

Kur ishim bashke ti aspak sme vlersove
nuk kam faj per gjerat qe gabove
nuk ishte faji im pse ti larg shkove
nje forc dot se gjeta
se ti shume me lendove
sa shpejt me harrove
tashi pse me kerkon
sa shpejt u shuan ndjenjat
dhe historia jone
ku ngelem ne te dy
ku jemi tani
nuk te kam me prane nuk jemi un dhe ti
ku ngelem ne te dy
castet qe lam pas
momentet kujtimet qe ne i kaluam bashke
nje cast pa fund me mbulon jeten
nje erresire ku ska drite
smund ta kuptoj
ku smund ta kuptoj veten
ne bregesine tende
un gjeta vetveten
tashi gjithcka u mbyll
fillon kapitull tjeter

(Sekondari)
ref x2
Heyyy
un e di qe me do
ti do jesh e imja pergjithmone
me mbran pran pse sme pranon
ti do jesh e imja heret a vone

2010
SeCoNd ReCoRdS

(Sekondari)
ref x4
Heyyy
un e di qe me do
ti do jesh e imja pergjithmone
me mbran pran pse sme pranon
ti do jesh e imja heret a vone


Ky tekst u dërgua nga  erioniBledi
Featuring: Sekondari
Publikimi: 25/08/2011


Bledi - My Lady
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Lady".
3. Video është e këngës "My Lady", por nuk këndohet nga Bledi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi:


Komente 0