Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi - Femer Materialiste (Feat. Sekondari)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se cka boj
un e boj me zemer
Sjom tip donzhuan
di me majt 1 femer

ja ofroj
gjithcka qe ajo don
kafe shoping
karta ntelefon

Xhiro me makin
Party me shoqerin
zemer cfar deshiron
plazh apo pishin

telefonin me roming
Bizhut i do versace
kerkesa minimale
200 euro e puthme nfaqe

zemer nuk e ke mir
kshu sic ja ke nis
pun tre kater muajsh
ja ke ven flaken shpis

Kartat e kredit
si karta telefoni
tmushet dy her ne dit
prap ti po bon nomin

Zemer nuk ke faj
se kshu ti je msu
e ke si tip
nga djemt shum me kerku

je materialiste
qe tgjith i bon per vete
e ke dhe nji fiksim
bugatin targa greke

Taksin neper kemb
nga do qe shkon
garderoben me te bukur
se pamela anderson

badigardet nga
mbrapa tqendrojn
ne cdo party
ato tshoqerojn

mjafton tket me vete
2 mij euro
e jo me pak
tparkume aty jasht
benz ose kadillak

i martuar a beqar
per ty ska rendsi
mjafton te dish
vec sa lek ka ai

shpi ne bregdet
biznes personal
esht endrra jote
qe do ngeli ne sirtar


Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bledi
Featuring: Sekondari
Publikimi: 07/10/2011


Bledi - Femer Materialiste
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer Materialiste".
3. Video është e këngës "Femer Materialiste", por nuk këndohet nga Bledi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi:


Komente 0