Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bledian Qoti - Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga Bledian Qoti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bledian Qoti - Ata Sy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/03/2016

2016-03-01T15:14:07+00:00me ty tmiren e kam pa
me ty tkeqen e kam nda
por ne fund jam vra
fjal per fjal tkam besu
asniher nuk kam dyshu se ke mem trathtu

ata sy , syt e zi
ata sy ishin krejt trathti

ata sy , syt e zi
ata sy ishin krejt trathti

se krejt shpirtin sma ke dhan
edhe zemra te me ishte ndal
pse mke lan te gjall
pse krejt shpirtin sma ke marr
edhe zemra te me ishte ndal
pse mke lan te gjall

ata sy , syt e zi
ata sy ishin krejt trathti

ata sy , syt e zi
ata sy ishin krejt trathti


Ky tekst u dërgua nga Lira
Më Shumë Këngë Nga Bledian Qoti:


Komente mbi këtë këngë