Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blementa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Blementa Kuci
BIOGRAFIA: Blementa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Janar 2021, Blementa publikon videoklipin "Shum Vonë". Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Sarentina Cako

Florida Dushku

Xhirjana

Marigona Vitia

Megan

Anisa Smajlaj

Jona

Jola

Tags: Blementa, Blementa Kuci


Komente mbi këtë artist