Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Klasa Ime

Klasa ime plot dhunti,
Qe na thojn disa
Jeni femij
Njeri kendon
E tjetri spiunon
Kurse une jam ai
Qe Vizaton
NJeri s'mson
Tjetri lavderon
Kurse ibadetja
Eshte ajo qe debaton
Sot u Ngam ne grupe
Shpejt si miu
Dhe me nje djal un u ula
Ai e ka emrin Albin Fetiu

- poezi nga Blendi Leci


- Poezia u dërgua nga Madriljen1 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17