Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blendiar Bytyqi - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


osht gjynah me u nda na dy
S’muj pa t’pa me sy
Qka ka faj zemra e shkret
Tash pa ty me mbet 2x

A e din qe zemra jote
osht dhe zemra jem
Qysh muj me t’lendu une ty
Kur mu ma shume em dhemb 2x

Ti mos me m’thirr
Ti mos me m’thirr
Gjumi sem merr
Me gjet ma mire
Me gjet ma mire
S’mun zemra jem

Ref:
Është gjynah me u nda na dy
S’muj pa t’pa me sy
Qka ka faj zemra e shkret
Tash pa ty me mbet 2x

Goten tash se lshoj prej dore
Sot po pi per ty
Dikur ti mu mke dasht shume
E sot mle pa dashni 2x

Ti mos me m’thirr
Ti mos me m’thirr
Gjumi sem merr
Me gjet ma mire
Me gjet ma mire
S’mun zemra jem

Ref:
Osht gjynah me u nda na dy
S’muj pa t’pa me sy
Qka ka faj zemra e shkret
Tash pa ty me mbet 2x
Blendiar Bytyqi
Publikimi: 28/12/2022
Muzika: Bini Diez
Teksti: Fadil Topalli
Video Produksioni: XL Films


Blendiar Bytyqi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Blendiar Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0