Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blendina Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Blendina Bytyqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 31 Maj 2018, Blendina publikon videoklipin "Ata Sy". Muzika e këngës u punua nga Korab Shaqiri, Yll Limani, teksti u shkrua nga Naime Beqiraj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lena Dtj

Pamela

Enxhi Vorpsi

Gerta Heba

Almeda Abazi

Luka Hajdini

Elona Matoshi

Sanela Sulejmani

Lea Nici

Ana

Tags: Blendina Bytyqi


Komente mbi këtë artist