Blentina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Blentina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Maj 2017, Blentina publikon videoklipin "Se Po Du"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Ojsa

Brikena Kastrati

Adriana

Anela

Alena 2

Arbana Elezi

Lea Papa

Fiera

Julia Laze

Hergi


Tags: Blentina

Krijo Një Kartolinë