Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
 • Vendlindja:
 • Lipjan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bleona Emini është një shkrimtare e vogël. Une jam Bleona Emini dhe jetoj ne kumunen Lypjanit. Mesoj ne SHFMU Migjeni dhe jam nje nxense e dalluar. Me pelqen shume gjuha dhe letersia shqipe, keshtu qe kam deshir te shkruaj poezi dhe kjo u mundesua nga teksteshqip....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Albena Bajraktari

Alberita Rashani

Ajla Aliu

Kujtesa Hetemi

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Genta Maliqi

Elsa Aliu

Anisa Berisha

Liza Musliu

Tags: Bleona Emini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet