A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babi Im

Babi im o sa fort
Te dua ti je
I vetmi per mua


Ti je zemer
Ti je shpirt
Ti je nje yll
Qe shendrrit


Ty te dua
Pa kufi o
Zemra e shpirtit
Timë

Kur te rritem
Te punoj shumë
Para do ti dhuroj

Ti je zemra
E shpirtit timë
Ti je ma i miri
Kujtim te dua o
Babai im

- poezi nga Bleona Emini


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019