Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bleona Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Bleona Hasani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 2 Dhjetor 2016, Bleona Hasani publikon videoklipin "Vendi Im". Muzika e këngës u punua nga Sinan Kajtazi, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Më datë 22 Korrik 2017, Bleona Hasani & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Takimi I Fundit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dea Qerimi

Edisa

Lorent Qerimi

Iranda Hajdini

Elona Sadiku

Marigona Imeri

Anisa Shabani

Anna Gjebrea

Fjolla Loku

Alma Koleci


Tags: Bleona Hasani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet