Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Hasani - Vendi Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Vendi Im qe te dua shum te kujtoj dhe mbetem pa gjume ti me je i shejnt o vend edhe pse jom Larg te kom ne mend. Koha iken larg nga ty jetoj me dashuri githmonë une te kujtoj veq ta dish ti o vendi im sa shume mall ndjej per nje perqafim.

Refreni Do te vi #2 jeho kënga ime tingujt e gitares sonte dua ti degoj. Do te vi #2 atje ku ndjej veq gezime qiellin tend te kalter dua qe te fluturoj #2

I kujtoj ditet qe lash pas kohe e bukur vet me vete thash nuk pres dot qe te shoh ty prap drejt teje dua tnisem dhe te vi me vrap. Koha iken larg nga ty jetoj me dashuri githmonë une te kujtoj veq ta dish ti o vendi im sa shume mall ndjej per nje perqafim.

Refreni Do te vi #2 jeho kënga ime tingujt e gitares sonte dua ti degoj. Do te vi #2 atje ku ndjej veq gezime qiellin tend te kalter dua qe te fluturoj #2


Ky tekst u dërgua nga Mona

Bleona Hasani - Vendi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi Im".
3. Video është e këngës "Vendi Im", por nuk këndohet nga Bleona Hasani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona Hasani:


Komente 0