Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bleona Miftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
Bleona Miftari është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Lala Limaj

Vjollca Pasku

Lebibe Zogiani

Ilda Dashi

Gjenifer Drizi

Klejda

Drita Porocani

Eriona Krasniqi

E Magjistruara

Kaltrina Shalaku

Tags: Bleona Miftari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet