Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Brahaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
Bleona Brahaj është një poete.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një poezi »

Tags: Bleona Brahaj

Komente 0