A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bleona Qerreti Në Indonezi, Po E Quajnë Angelina Jolie


Not Yet Rated

[08-02-2016]
Bleona Qereti së fundmi ndodhet në Indonezi ku është angazhuar me një rol filmik, pasi mendon të zhvillojë karrierën e saj edhe si aktore.

Aktualisht ajo është duke qëndruar në Jakarta për të realizuar skenat e reja të filmit.

Por këngëtarja tregon se atje i ka ndodhur edhe diçka tjetër e çuditshme pasi banorët e asaj zone të cilët kanë lidhur miqësi me Bleonën po e quajnë atë Angelina Jolie.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019