A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bleona Qereti Pozon Me Presidentin E Armenisë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[10-03-2016]
Këngëtarja Bleona Qereti po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me karrierën e saj të cilën po e zhvillon jasht vendit.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar nderi në Kampionatin Botēror të SHAH-ut dhe këtë gjë e ka bërë të ditur oërmes rrjeteve të saj sociale ku ka publikuat edhe një foto krah presidentit të Armenisë.

“Shumë e nderuar të jem amabasadore nderi e botërorit të SHAH-ut! Ju dëshiroj fat të gjithë kandidatëve! Falemderit për ftesën”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019