A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bleona Qereti Ka Një Urim Special


Nuk ka akoma asnjë votë

[30-03-2016]
Këngëtarja Bleona Qereti është mjaft e angazhuar së fundmi në Shqipëri. Aktualisht ajo është pjesë e panelit gjykues të "Your Face Sound Familiar", një program i ri i sjellur së fundmi në Shqipëri nga kompania "Endemol".Bleona sot ka uruar për në mënyrë speciale dikë të vecantë. Bëhet fjalë për Johnny-n, qenin e saj.
“Urime ditëlindja për qenin më përrallor në botë# dashuria e jetës sime# Është një ditë speciale për në”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e foto.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019