Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Pres Nga Ty Veç Nje Ok Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  20

Sa te pash me sy tek ti u dashurova
dhe te tjerat skan rendesi ,
veq me dy fjlae te theshta veten ta derzova
me tronditen ata sy, me pelqeje vetem ti.

Nese te pelqen harro cdo problem
pres nga ty veq nje OK .
E di qe me do veq s'do te thuash jo
je i imi kete e ndieje.

Vetem dehem sonte deri ne mengjes
kam deshire qe te vazhdojme
eja mos e zgjate sdi a beje mekat
ska rendesi nese gaboje,syte e tu lerme ti shijoje.

Nese te pelqen harro cdo problem
pres nga ty veq nje OK
E di qe me do veq s'do te thuash jo
je i imi kete e ndieje.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:


Komente 0


Bleona Qereti - Pres Nga Ty Veç Nje Ok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pres Nga Ty Veç Nje Ok".
3. Video është e këngës "Pres Nga Ty Veç Nje Ok", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.