Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Kam Qejfin Tim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Qejfin Tim".
3. Video është e këngës "Kam Qejfin Tim", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Kam Qejfin Tim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Per Ty"

Këngë e albumit:

"Nese Me Do Fort"

Komente

1 🔥

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Rruga si rruga me tmeret e saj
ti mos u nis më thua që tani
tmerr është për mua
të mos bëj çfarë dua
Kam qejfin tim dhe s'pyes njeri

Jeta si lufta me humbjet e saj
Ti mund të vritesh dhe e pafaj
Vdekjes s'i dihet
E di apo s'e di
Kam qejfin tim dhe s'pyes njeri

Ref:
E kam qejfin qejfin tim
Dhe nuk pyes asnjeri

Kënga si kënga me britmat e saj
Ti mos këndo më thua kur ka zi
Kënga nuk mbahet por dhe sikur të mbahej
Kam qejfin tim dhe s'pyes njeri


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet