Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bleona Qereti - Ti Nuk Di As Me Ma Lyp  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  80

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Teksti:

Agim Doçi

Muzika & Orkestrimi:

Xhevdet Gashi

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Per Ty"

Këngë e albumit:

"Ti Nuk Di As Me Ma Lyp"




Unë jam vajzë lozonjare
Dhe e dua jetën shumë
Ndersa ti me flet për pare
Dhe për toka në katund

Ti që vjen dhe më pret rrugën
Ja fut kot me të vërtetë
Ki kujdes do thyesh hundët
Sepse unë sjam mendje lehtë

Ti gabon se smë njeh mua
Mos u fryj se s'ke haber
sa peshon fjala të dua
Po ta them perfundimisht
Hiq kravatën që ke në fyt
Tani flas shumë sinqerisht
Ti nuk din as me ma lyp

Shko dhe hiq corapet e bardha
Mos shit mend që ke rolex
Se cdo femer që të del para
Ti e mer me shume oreks






Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet