Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Ik Mëso Si Dashurohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  42

Hiqmu qafe me mashtrime
Se modern nuk mund të jesh
Nuk bën pjesë në jetën time
Sytë e tu kanë vetëm epsh

Asnje vajzë nuk të afrohet
Sepse ti je thjesht rrugaç!
Ik mëso si dashurohet
Hik! Largohu! S'të përkas!

Ik mëso si dashurohet
Por ta dishë nuk është e lehtë
Të urrej apo të dua !!!
Ky nuk është problemi jot!
Janë pa vlerë paratë e tua
Dhe ato s'më joshin dot!

Dhe gjithë jetën do të pres
Që t'më vij veç ëndrra ime
Ti rrugaçi i pa shpres
Mos më mbush kot me premtimeNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Bleona - Ik Mëso Si Dashurohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Mëso Si Dashurohet".
3. Video është e këngës "Ik Mëso Si Dashurohet", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0