Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Mi Kthe Te Gjitha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25

Kur unë ta fala buzëqeshjen
Të putha sytë me afsh e zjarr
Besoj se unë ta fala vehten
Ti më pandehe gënjeshtare

Kur të takova herën e parë
Pandeha-gjeta dashurinë
Kaluan ditët radhë e radhë
Sot rri e vuaj unë vetminë

Ishte pasioni që më solli
Ishte një çast që na miqësoi
Ishte dëshira që na njohi
Kujtova se të dashuroj

Ti lozonjar prape ke mbetur
Po cfare inati ke me mua
Dikur me puthje pa u fshehur
Tani largohesh nje fjale nuk thua

M'i kthe të lutem çfarë më more
M'i kthe që të dhashë
Ti asnjëherë s'më dashurove
M'i kthe të gjitha mor djalë



Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Bleona - Mi Kthe Te Gjitha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Kthe Te Gjitha".
3. Video është e këngës "Mi Kthe Te Gjitha", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0