Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Po Ku Je Fshehur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ashtu papritur u takuam
Më fale ti veç një veshtrim
Dhe ikën ditët dashuruar
Më hyre ti në shpirt tim

Ref
Po ku je fshehur e nga ke ikur
Si nuk më del në telefon
O gënjeshtar i arratisur
Ti asnjëherë nuk e kupton

E gjete portën hapur fare
zemra të tha e jotja jam
Mjafton që isha lozonjare
Tani je zhdukur s'të kam pranëNuk kemi video për këtë këngë.
Bleona - Po Ku Je Fshehur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ku Je Fshehur".
3. Video është e këngës "Po Ku Je Fshehur", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0