Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Mos Ik

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ik".
3. Video është e këngës "Mos Ik", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Mos Ik  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Këngë e albumit:

"Nese Me Do Fort"

Komente

1 🔥

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Pse nxiton pse nxiton të shkosh
Sa më lëndon nuk po e vëren
Të lutem mos ik eja këtë çast
Urbani shkon e vjen

Le të iki kush të dojë dhe
Ky zog që troket në xham
Zemra ty s'do të largoj
Ka tjetër urban

Mos ik mos ik mos më ler
Edhe pak prit ka urbanë të tjerë
Mos ik mos ik mos më ler
Jo mos më ler të mjerë

Le të ikin vaporë e trena dhe
Kjo gjethe n'hapësirën e pamat
Rrri të lutem rri dhe pak
t'i shpleksim flokët e gjatë

Le të rendin nëpër qiell
Marsiane meteore dhe meteorit
rri të lutem rri dhe pak
të lutem rri mos ik

Jo ti mos ik jo ti mos ik
Jo mos më ler jo ti mos ik


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet