Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Nëse Me Do Fort Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65

Nëse më do fort
Mos më ler të iki
Në krah më shtrëngo
Sa t'më dali shpirti

Më mbaj ashtu ngrohtë
Deri në mëngjes
Nëse më do fortë
Puthmë të mos vdes

Kur eci rrugës më admiron
U thua shokëve jam miku i saj
Unë jam e egër kur më shijon
ty të them shko për vehte qaj

Nata iku shpejt
Dita erdh ngadalë
çdo fjalë qe thash mbrëmë
nga shpirti ka dalëNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 04/12/1999


Bleona - Nëse Me Do Fort
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Me Do Fort".
3. Video është e këngës "Nëse Me Do Fort", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 1