Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Obobo Ç'i Bëre Vehtes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  71

Une e di si te pa, e degjova cfare te tha
Dhe ta beri me sy, une e di e kish me ty
Kujt ja shet ti ato - une e di kush eshte ajo
E DI!!!

Nuk i ha une keto, mos me thuaj mua “JO”
Ku e gjete at surrat, qe se fut njeri ne shtrat
Mbylle gojen mos e zgjat, se tani u kape mat
JE MAT!!!

Ref
Ha Ha Ha Ha
Ti kujtove se ma hodhe budalla
Ha Ha
Ti e di se dardha bishtin prapa ka
Ha Ha
Ik tani dhe mos me qaj si kalama
Ha Ha
Obobo ci bere vetes Ha Ha Ha

Cdo mesazh qe ke mar, e kam pare ne celular
Mora vesh se kush je ti
Ku do futesh mor I zi
Ku do ikesh mor I shkrete
Do te var me kembe perjete tani


Ky tekst u dërgua nga Nissa   rebeljatkr


Akordet:

OBOBO C’I BERE VEHTES

Une e di si te pa, e degjova cfare te tha
Dhe ta beri me sy, une e di e kish me ty
Kujt ja shet ti ato - une e di kush eshte ajo
E DI!!!

Nuk i ha une keto, mos me thuaj mua “JO”
Ku e gjete at surrat, qe se fut njeri ne shtrat
Mbylle gojen mos e zgjat, se tani u kape mat
JE MAT!!!

Ref
Ha Ha Ha Ha
Ti kujtove se ma hodhe budalla
Ha Ha
Ti e di se dardha bishtin prapa ka
Ha Ha
Ik tani dhe mos me qaj si kalama
Ha Ha
Obobo ci bere vetes Ha Ha Ha


Cdo mesazh qe ke mar, e kam pare ne celular
Mora vesh se kush je ti
Ku do futesh mor I zi
Ku do ikesh mor I shkrete
Do te var me kembe perjete taniBleona
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Adrian Hila


Bleona - Obobo Ç'i Bëre Vehtes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Obobo Ç'i Bëre Vehtes".
3. Video është e këngës "Obobo Ç'i Bëre Vehtes", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

15
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0