Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona & Hekuran Krasniqi - Mandarin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  67

[Hekurani]
Me ke hyp mbi shpin mandarin
Me ke hyp mbi shpin mandarin
Me ke hyp mbi shpin mandarin mandarin

[Bleona]
Çdo dit dua lule mbi tavolin
Dua shampanj kur jam në pishin
Sandalet i dua swarowski e orën platin

[Gentz]
yeah, check it out

[Hekurani]
Më ke hyp mbi shpinë mandarin moj mandarin
Më zë t'ëmbel po këndon si kanarin
Mbledhu mend o një here mori dredhza me sheqer
Se ta silli e t'përzi si mikser

[Bleona]
Jam lady me klas
Un dy herë nuk flas
Por jam e rrezikshme si antraks
Kur zgjohem ne mengjes
Në shtrat dua frape
S'më intereson nëse ti fle

[Hekurani]
Më ke hyp mbi shpinë mandarin moj mandarin
Me zë t'ëmbel po këndon si kanarinë
Mbledhu mend o një herë mori dredhza me sheqer
Se ta silli e t'përzi si mikser

[Bleona]
Qenin s'ma ke larë
U bëra vonë për plazh
Dhe koha s'po më del as per masazh
You know i love bling-bling
Telefonin me roaming
Bulgari perfume, makinën pink

[Gentz]
Lyp tiger n'oborr
E low rider pink
Çdo dit në shoping unaza bling-bling
Fancy things sweet tesha ni milion
N'darka porosit last dom perignon
Sheraton ja Hilton n'pushime kur shkon
Me ta prish pak si kobra helmon
Hej shawty une nuk jom dumb
Skom pare me gjujt si Donald Trump
Hej shawty mos um merr për fool
Masi osht fillimi po sillna shum cool
Mos meno qe skom brina mandarin
Je shku shum larg e m'ke hyp mbi shpine, come on

[Hekurani]
Më ke hyp mbi shpinë mandarin moj mandarin
Me ze t'ëmbël po këndon si kanarinë

[Bleona]
Mblidhu mend djali mirë
Po te lash e ke veshtirë
Dhe për fjalët që po flet mendo më mirë

[Hekurani]
Më ke hyp mbi shpinë mandarin moj mandarin
Më zë t'ëmbel po këndon si kanarin
Mbledhu mend o një here mori dredhza me sheqer
Se ta silli e t'përzi si mikser

[Bleona]
Wait a minute, ti mua m'përzinë si mikser a?
Heh zemra, per ty un jam oksigjeni, jam dielli, jam toka, jam qielli,
Ti vdes per mua, vet e ke pranu,
Diamantin të thash e du tre karat
Ah, dhe mos harro koleksionin Dolce & Gabanna 2007

[Gentz] Hajt se t'kallxoj ma von

[Hekurani]
Më ke hyp mbi shpinë mandarin moj mandarin
Me zë t'ëmbel po këndon si kanarinë

[Bleona]
Mblidhu mend djali mirë
Po te lash e ke veshtirë
Dhe për fjalët që po flet mendo më mirë
Ajajajajaja

[Hekurani]
Mandarin, mandarin, mandarin


Ky tekst u dërgua nga Sexy GirlHekuran Krasniqi & Bleona
Publikimi: 25/08/2007
Festivali: VFM 2008
Muzika: Genc Prelvukaj
Teksti: Genc Prelvukaj
Orkestrimi: Enis Presheva


Bleona & Hekuran Krasniqi - Mandarin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mandarin".
3. Video është e këngës "Mandarin", por nuk këndohet nga Bleona & Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0