Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  27

Dua qe te jesh me mua, Dua por afer ste kam, Dua qe buzet e tua, Ta di se qfar shije kan.

Me than se e paske zemren tende si te ishte gurë, nese si mbyll syt prane teje me mire mos ti hap me kurr .

Zemra dhe mendja tek ti me kane mbet ,me falen netet qe nuk harrohen lehte.
Zemra dhe mendja te njohin veq ty dhe syte me qeshin kur ti je aty.

Dua qe te jesh i imi,dua, po ti a me flet ,dua kur te zbardh agimi,kurr me mos te zgjohesh vet .

Me thane se e paske zemren te ftohet si te ishte gur nese si mbyll syt prane teje me mire mos ti hap me kurr

Zemra dhe mendja tek ti me kane mbet ,me falen netet qe nuk harrohen lehte.
Zemra dhe mendja te njohin veq ty dhe syte me qeshin kur ti je aty.(x2)


Ky tekst u dërgua nga Elda


Nuk kemi video për këtë këngë.




Bleona - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0