Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Bla Bla Bla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27

Nuk kemi video për këtë këngë.

Ti vetem flet dhe vetem flet
Dhe veten tende se degjon
Pergjigje fare ti nuk pret
Por nuk do te jet keshtu gjithmone

Dhe dashuria flutruon
Dhe hiri te ka ra ne sy
Me bla bla po me mbulon
Dhe se shikon qe sjam per ty

Refreni..
E dua , Se dua ,E dua ,Se dua
TE dua me thuaj q`mendesh ti per mu
Te dua me thuaj perralla te degjoj
Te dua me thuaj se nuk jeton pa mu
Te dua dhe thua por une nuk te besoj

E di e di ti sot ke rene ne dashuri
Po ti se di a dua te me duash ti

Ti vetem flet dhe vetem flet
Dhe veten tende se degjon
Pergjigje fare ti nuk pret
Por nuk do te jet keshtu gjithmone

Dhe dashuria flutruon
Dhe hiri te ka ra ne sy
Me bla bla bla po me mbulon
Dhe se shikon qe sjam per ty

Refreni..

E dua , Se dua ,E dua ,Se dua

TE dua me thuaj q`mendesh ti per mu
Te dua me thuaj perralla te degjoj
Te dua me thuaj se nuk jeton pa mu
Te dua dhe thua por une nuk te besoj

E di e di ti sot ke rene ne dashuri
Po ti se di a dua te me duash ti


Ky tekst u dërgua nga Altesa


Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Edmond ZhulaliMë Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:


Komente 0


Bleona Qereti - Bla Bla Bla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bla Bla Bla".
3. Video është e këngës "Bla Bla Bla", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.