Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Dhe Prapë Jam Kthyer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Shpesh kam menduar
këtë vend ta braktis,
të shkel mbi veten, kujtimet.
Me një adresë në duar diku të shkoj
dhe mos kërkoj më rikthim.

Në udhën e largët jam nisur sot
për të mos u kthyer përsëri,
me vete kam marrë unë ca lot,
pak shpresë, pak fat, një dashuri.

Refreni:
Kudo ku kam shkuar
jam ndjerë e huaj, e humbur çdo çast,
mes dritash, njerëzve plot
e vetme jam ndjerë në çdo hap.

Gjithmonë kam dashur të përshëndes
në gjuhën time dikujt t’i flas,
për grindjet pa kuptim,
për një ndjenjë të harruar kam mall.

Dhe prapë jam kthyer në vendin tim
me çantën hedhur mbi sup,
me ëndrra të prishura e me shpresë
se veten do ta gjej këtu.

Dhe prapë jam kthyer
magjinë e ditëve të zgjoj me ty,
të qesh, të qaj, në puthjen tënde
të gjej pak lumturi...Nuk kemi video për këtë këngë.
Bleona - Dhe Prapë Jam Kthyer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhe Prapë Jam Kthyer".
3. Video është e këngës "Dhe Prapë Jam Kthyer", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0