Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Do Te Te Dua Neser Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  27

Nuk e di cfare flet nuk e di cfare thua
Me pyet kur do te dua
Une a bej per ty ti a ben per mua
Me cmende me pyetjet e tua
Me cmende me pyetjet e tua
Me cmende

Ti do te me prekesh sonte
Ti do te me puthesh sonte
Ti do qe te jem e jotja sonte
E ndoshta martohesh sonte

Ti do e do e do
E nuk e di cfare do

Do te te dua djalo neser
Do jem per ti o djalo neser
Do jesh per mua djalo neser
Ato qe thua mi thuaj neser

Pra neser djalo neser
me mire ta lame peer neserNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Bleona - Do Te Te Dua Neser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Te Dua Neser".
3. Video është e këngës "Do Te Te Dua Neser", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0