Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Extravagantja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Muzika & Orkestrimi:

Edmond Zhulali

Teksti:

Agim Doçi

Këngë e albumit:

"Auto Hits"

Këngë e albumit:

"Ik Meso Si Dashurohet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Kam shume deshire ti ve une djemte ne loje
se me thone: Je e bukur! je ekstravagantja jone!
Tek kjo jete ekstravagante!

Nga ju e adhuruar, rruges kam kaluar
Dhe asnjeri skam ofenduar
Une ekstavagantja juaj!
Tek kjo jete extavagante!

Dhe pyes shpeshe perse
Te flitet padrejtesisht
Kjo bote sa ziliqare!
Kjo kohe e padrejtesive,
dhe shpifjet e qytetit nuk me meritojne jo

Por une nuk jam shenjester e moralit
Ato qe shesin trupin, me mua jo nuk ngjasin!
Vertet une jam ekstravagantja e vetme
Dhe shume e dua vehten
Si trembem pabesive


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet