Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Ndale Lotin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ndale lotin e mos qaj
Afrohu ti tek une
Mos haro
Se te dua shume

Shpirt te lutem me kupto
Zemer me beso
Ti me je
Yll i shpirtit tim

cdo gje qe une shoh
Vec ty te kujton
Ditet qe kaluam sbashku
Lehte smund ti harrojNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/1999


Bleona - Ndale Lotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndale Lotin".
3. Video është e këngës "Ndale Lotin", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0