Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Nuk Gjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

Ish engjell ish djall
eshte thika qe me ther me mall
ish korb skifter
Parajsa e mbushur me ferr

Ish ai qe doja
ish ai qe se harroja
Ish ai qe doja
e me harronte me pikellonte

Nena ime tha nje dite
ate mos e prit
Ja perjashta ka shum djem
perse nje nuk gjen

Ish engjell ish djall
eshte thika qe me ther me mall
Ish engjell ish zemer
Kish boten dhe pse skishte emer


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2001


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:


Komente 0


Bleona Qereti - Nuk Gjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Gjen".
3. Video është e këngës "Nuk Gjen", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.