Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Quame Te Vdekur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Kur rashe me ty ne dashuri
Kur ti me the se me dashuron
Une ste kerkova llogari
Ti llogari pse sme kerkon

Dhe sot fati po na ndan
Rreke prej loti ke ne sy
Dhe dite e nate per mua qan
Kerkon te qaj dhe un per ty

Ti mes vazhdo me te me duash
Quam te vdekur a te huaj
Sja vlen per mua me te vuash
Se une per ty me nuk do te vuaj

Prape do te jetojme dhe une dhe ti
Permbysje bote ti mos prit
Ne kete bote asnje cudi
Nuk zgjat me teper se tre diteNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Bleona - Quame Te Vdekur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Quame Te Vdekur".
3. Video është e këngës "Quame Te Vdekur", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0