Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Ca I Duam, Ca Na Duan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Me dy puthje qe dhurova
Vehten tende ti genjen
Ate nate une vete te ftova
sot i dashur sme pelqen

Une e di se ti kujtove
Qe me ti do rri perjete
Po ate qe dje fitove
sot pa pritur e humbet

Ti me fton te vij ne mbremje
I shqetsuar ri e pret
Gjeje djalo gjeje ti rrugen tende
Se une timen e gjej vete

Ti mos rri i zemeruar
Mos e ndjej veten te mjere
Sje i pari qe po vuan
ka si ty dhe shume te tjere

Njeri qesh e tjetri qan
Fundin asnjeri se gjen
Ca na duan, ca i duam
Ca na lene, e ca i lame

Se gjithe ata qe provuan
Te luajne kete loje te vjeter
asnjehere nuk moren ke dashuruan
por perfunduan me nje tjeter

moren ate qe la nje tjeter


Ky tekst u dërgua nga Anonim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Bleona - Ca I Duam, Ca Na Duan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ca I Duam, Ca Na Duan".
3. Video është e këngës "Ca I Duam, Ca Na Duan", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0