Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - E Le Le Le Lejmë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

Javen e kaluar te dy ishim bashk ,
gjasht ditet me te mira diten e shtate u ndam
dolem ne nga dhoma derisa ti me the
emrin e nje vajze qe as ti nuk e njeh
si pardje si dje si sot dit e mia ikin kot
le ta nisim ku e lam une e di e jotja jam.

REF:(2X)e le le le shummm her e le
e nuk e gjen kush ka fajjj...

Javen e kaluar te dy ishim bashk gjasht
ditet me te mira diten e shtate u ndam
dolem ne nga dhoma derisa ti me the
emrin e nje vajze qe as ti nuk e nje
si pardje si dje si sot dit e mia ikin
kot le ta nisim ku e lam une e di e jotja jam.

REF:(2X)e le le le le
shum her le le
e nuk e gjenn
kush ka faj......


Ky tekst u dërgua nga LetaBleona
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Bleona - E Le Le Le Lejmë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Le Le Le Lejmë".
3. Video është e këngës "E Le Le Le Lejmë", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0