Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - S’dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Ti po pret tani qe te qaj pa fund se ike ti
ti po pret tani te te falem ty si perendi
veten e genjen se unë koken pas jo nuk e kthej
veten e genjen se ne botë si ty me mijëra gjej.

s'dua nuk dua t'ia di do të gjej një tjetër
s'dua s'kam me kohe tani te te pres oj zemër
s'dua me mirë mos ta di nëse ke një tjetër
s'dua te mendoj për ty një relike e vjetër ti....


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimBleona
Publikimi: 02/11/2005
Festivali: Kënga Magjike 2005
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Bleona - S’dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’dua".
3. Video është e këngës "S’dua", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0