Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Nuk Dua T'ia Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Naten kur te gjitha dritat fiken une te pres dhe nuk kam gjum ne sy oooohooho

E nje tjeter nate pa ty po iken skam as lote i mbarova gjithe lotet per ty

REF:

Nuk dua ta di dhe pse ke nje tjeter do mbetesh gjithnje plaga ime e vjeter nuk ta di jam mesuar gjithmon te te fal pa zemer je ti qe te gjitha ja fale asaj

Gjithqka do ta falja te te ndjeja qofte edhe nje nate ne krahet e mi oooohooo

Ndoshta ishte dashur te te urreja por e di te te urrej une ty nuk kam fuqi

REF (2x)


Ky tekst u dërgua nga  enkela

Bleona - Nuk Dua T'ia Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Dua T'ia Di".
3. Video është e këngës "Nuk Dua T'ia Di", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0