Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Cfare Ste Pelqej Te Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cfare Ste Pelqej Te Une".
3. Video është e këngës "Cfare Ste Pelqej Te Une", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Cfare Ste Pelqej Te Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/03/2009

2009-03-25T23:04:50+00:00zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshire por nje sqarim me shum qfar ste pelqen te un.dikur me thoje se me doje po si duket tash s'mendon ashtu e do me teper dike tjeter dhe kete po e shoh ne syt e tu doshta u ndam por ta pranoj tani veshtir e kam sepse kjo zemer kerkon nje shkak qe je larguar e nuk mundem me te flas e me te flas e me te flaaaas
Ref.(x2)
Zemren qe e desha e mori tjetra endrrat qe i kisha i mbuloj heshtja nuk po kerkoj meshir po nje sqarim me shum qfar s'te pelqen te un


Ky tekst u dërgua nga Linaaa
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë