Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Po Digjem Nga Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  66

nga malli marr me buzen zjarr fotografin ta puuth se dashuria xhelozia po me mbyt e marrezia embelsia je ti keng pa fund dhe un jam vala ti je deti qe em perkund

Ref:po digjem nga malli me thuaj ku te shkoj kuj ti them te dashuroooooj o zemer prej djali te them te dashuroj jo si ty nuk ka ne bote


Ky tekst u dërgua nga  diana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 06/12/1999


Bleona - Po Digjem Nga Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Digjem Nga Malli".
3. Video është e këngës "Po Digjem Nga Malli", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0