Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Luaj, Luaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

hej qe nga larg shikimi yt me flet të tradhtojn syt nga një ndjenj e nxet
avull leshon mua kur me shikon e ti qdo nat me enderron un jam magnet qe shum ty te terheq dhe nje sekond qdo gje shkon per keq afrohesh pran sikur do te me hash avash o shoku merre me avash

ref2X
luaj luaj me shikime gjuaj ti harron se tjerta po te pret ne shpi
luaj luaj me shikime gjuaj me shikon ne sy e plas me zemer ti

me mua ne pab e ne shtepi me gru a nuk te duket se kerkon ti shum
nje nat me ty hej vetem ne te dy endrra me e bukur qe she ti un jam magnet qe shum ty te terheq dhe nje sekond qdo gje shkon per keq afrohesh pran sikur don te me hash avash o shoku merre me avash

ref4X
luaj luaj me shikime gjuaj ti harron se tjetra po te pret ne shpi
luaj luaj me shikime gjuaj me shikon ne sy e plas me zemer ti.


Ky tekst u dërgua nga  mergime


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Armand Trebicka & Memli Krasniqi
Orkestrimi: Enis Presheva


Bleona - Luaj, Luaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaj, Luaj".
3. Video është e këngës "Luaj, Luaj", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0